В Україні розпочалася верифікація субсидій - Зубко

20 липня 2017, 19:46
Сьогодні потрібно проводити верифікацію субсидій і визначити тих, хто дійсно потребує державної підтримки

Про це повідомив Віце-прем'єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, передає прес-служба Кабміну.

Відео дня

Відзначається, що коли уряд приймав рішення про ринкову вартість газу, держава ввела інструмент захисту громадян. Сьогодні велика частина домогосподарств, а це майже сім мільйонів отримують субсидії.

"До кінця 2017 року з бюджету на субсидії витратять 70 млрд грн. Витрачати такі кошти на субсидії і не інвестувати в енергоефективність ми не можемо як держава, яка прагне бути незалежною", - сказав Зубко.

Віце-прем'єр зазначив, що в першу чергу потрібно проводити верифікацію, в другу - монетизацію і найголовніше - ми повинні рухатися до збільшення доходів громадян.

За його словами, верифікація субсидій вже почалася на рівні місцевих органів влади, а вчора уряд прийняв рішення про створення центрального реєстру, де буде зібрана вся інформація про одержувачів субсидій.

Нагадаємо, з 1 травня 2017 року вступила в силу оновлена програма житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива.

Показати ще новини
Радіо НВ
X