В Україні побудують завод з переробки горіхів за $20 млн

20 серпня 2018, 14:07

Київська компанія Український волоський горіх планує в 2019 році почати будівництво заводу з переробки волоських горіхів в Могилів-Подільському районі Вінницької області, орієнтовна вартість якого складе $20 млн.

Про це повідомили в компанії, передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Максимальна потужність заводу складе 10 тис. тонн в сезон. Він передбачає повний цикл переробки як горіха, так і шкаралупи на абразивний матеріал. Продукт переробки плануємо поставляти в країни Європейського союзу і арабських країн", - повідомила прес-служба компанії.

Відео дня

Згідно з її даними, компанія з 2016 року висадила 275 тис. горіхових дерев на 750 га і в цьому році очікує перший урожай.

"У планах до кінця 2022 року збільшити горіховий сад до 750 тис. дерев, площа - до 2 тис. га", - зазначили в компанії.


Український волоський горіх є вертикально-інтегрованою компанією з повним циклом вирощування, переробки та упаковки волоського горіха. Компанія заснована у вересні 2015 року. Має власний завод з переробки горіхів в Могилів-Подільському районі Вінницької області. Компанія поставляє свою продукцію в країни ЄС.

Згідно Єдиного держреєстру юросіб та фізосіб-підприємців, кінцевими бенефіціарами є Олег Кононов і екс-глава Державного управління справами Ігор Тарасюк.

Показати ще новини
Радіо NV
X