В Україні побудують два нових заводи з виробництва картоплі фрі

29 березня 2018, 13:14

У 2019 два великих виробника картоплі – компанії Овочева група і Аделаїда – планують побудувати в Україні заводи з виробництва картоплі фрі.

Про це повідомила виконавчий директор Української асоціації виробників картоплі (УАВК) Оксана Руженкова, передає AgroTimes.

За її словами, Овочева група вже має контракт на постачання виробленої картоплі фрі до Ізраїлю.

Відео дня

"Цього року компанія проводитиме сертифікацію своїх виробничих площ, що розташовані на Чернігівщині, та одночасно будуватиме завод. Господарство вже провело сортовипробування, пройшло відповідний фінансовий аудит і наразі шукає способи отримати зовнішній кредит", - уточнила Руженкова.


Компанія Овочева група розташована у Чернігівській області. Під картоплею у компанії 750 га землі, в тому числі 150 га - на поливі.


У свою чергу Аделаїда будуватиме завод з виробництва картоплі фрі на Житомирщині. Це господарство планує орієнтувати свою систему збуту на внутрішній ринок.

"Аделаїда має неабиякий досвід у вирощуванні, реалізації й експорті картоплі. У 2018 році господарство почне сортовипробування. Усі необхідні сертифікати має. Нині обирає виробничу лінію. Завод будуватиме власними коштами", - зазначила виконавчий директор УАВК.


Компанія Аделаїда вирощує картоплю в Херсонській та Житомирській областях.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X