В Україні підвищили тарифи на холодну воду для водоканалів

29 грудня 2017, 12:20

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила тарифи на водопостачання і водовідведення на 2018 рік для українських водоканалів.

Відповідні рішення були прийняті НКРЕКП на засіданні комісії, передає УНІАН.

Так, нові тарифи на водопостачання затверджені для: Харківводоканал - на рівні 8,38 грн/куб. м (зростання на 16,7%), а на водовідведення - 4,3 грн/куб. м (зростання на 9,5%).

Відео дня

Дніпроводоканал - тариф на водопостачання на рівні 6,47 грн/куб. м (зростання на 4,7%) і водовідведення - 4,25 грн/куб. м (зростання на 0,5%).

Львівводоканал - тариф на водопостачання на рівні 7,09 грн/куб. м (зростання на 10,6%) і водовідведення - 3,6 грн/куб. м (зростання на 5,8%).

Тарифи на послуги центрального водопостачання та водовідведення у 2018 році змінено для 60 ліцензіатів комісії.

Причиною зміни тарифів стала зміна витрат на оплату праці, вартості електричної енергії, ставок податків, вартості реагентів, курсу валют для ліцензіатів, що мають позики міжнародних фінансових організацій та інші фактори.

Нагадаємо, з 12 травня тарифи на холодну воду зросли для 24 водоканалів України.

У липні НКРЕКП підвищила тарифи на гаряче водопостачання Київенерго до 78-84 грн за куб. м.

Крім того, з 1 серпня НКРЕКУ прийняла нову методику формування тарифів на електричну та (або) теплову енергію, яка виробляється на теплових електростанціях (ТЕС), теплоелектроцентралях (ТЕЦ) і когенераційних установках.

Крім того, чергова зміна тарифів на гарячу воду і опалення в Києві відбулася 12 жовтня.

Показати ще новини
Радіо НВ
X