В Україні підготували до продажу три великі держкомпанії

8 вересня 2017, 14:38
Фонд державного майна України (ФДМ) підготував до приватизації у 2017 році три великі державні компанії: Аграрний фонд, Державну продовольчо-зернову корпорацію (ДПЗКУ) і Об'єднану гірничо-хімічну компанію (ОГКХ)

Про це заявив заступник глави Фонду держмайна України Юрій Нікітін в інтерв'ю виданню Фокус.

"За нашими розрахунками, ДПЗКУ коштує близько 1,5 млрд грн. Аграрний фонд в залежності від того, випускаємо його облігації або не випускаємо, ціна від 1 млрд грн до 5 млрд грн. А за ОГХК "старт" не менше 2 млрд, і там конкурентів 10 точно є, не тільки наших інвесторів. там підвищення ціни буде істотне", - сказав він.

Відео дня

Також Нікітін зазначив, що без урахування малої приватизації у Фонду є близько 1 тис. об'єктів на продаж. У разі стабільної політичної і економічної ситуації їх реально продати за 5 років.

Крім того, за його словами, з урахуванням останніх продажів, у 2017 році приватизація принесла держбюджету близько 3,5 млрд.

Нагадаємо, що в червні Кабінет міністрів звільнив з посади голови Фонду держмайна Андрія Гайдуцького за власним бажанням і призначив на цю посаду Юрія Нікітіна, який вже займав її з серпня 2014 року по липень 2015 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X