В українських містах планують звузити ширину смуг руху

11 вересня 2017, 15:42
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства розглядає проект державної будівельної норми, в якій пропонується зменшити ширину смуги руху в містах

Про це повідомили в прес-службі Укравтодору, передає Економічна Правда.

Згідно з проектом "Споруди транспорту. Вулиці та дороги населених пунктів" ширина смуги руху в містах передбачена на рівні 3,0 м, житлових вулиць і проїздів - 2,75 м, магістральних доріг у великих містах - 3,5 м.

Відео дня

Зазначається, що діють сьогодні будівельними нормами ширина смуги руху передбачена 3,75 м - для I і II категорій дороги, 3,50 м - для III, 3,0 м - для IV, а для V категорії ширина проїжджої частини передбачена на рівні 4, 5 м без поділу її на смуги руху.

Разом з тим, в населених пунктах, в яких діє обмеження швидкості до 60 км/год, дозволяється звужувати ширину смуги руху до 3,25 м з встановленням дорожніх знаків.

Крім того, Укравтодор розглядає питання зменшення швидкості руху при в'їзді в населені пункти шляхом облаштування засобів її примусового зниження.

Нагадаємо, вартість проїзду по першій в Україні платній дорозі, яка з'єднає Київ і Білу Церкву обійдеться водіям приблизно в 4,5 євро при середньому тарифі 9 євроцентів за кілометр.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X