В Україні можуть офіційно запустити продажі Starbucks

31 серпня 2018, 11:34

Великий виробник продуктів харчування - швейцарська компанія Nestle допускає можливість реалізації продукції американської мережі кав'ярень Starbucks Corporation в Україні.

Про це Українським Новинам повідомила прес-служба Nestle Україна.

"В першу чергу продаж продукції Starbucks спрямований на ринки, де компанія Starbucks веде операційну діяльність. Не виключаємо, що в майбутньому така продукція може з'явитися і в нашій країні", - пояснили в прес-службі.

Відео дня


Starbucks - найбільша міжнародна мережа кафе швидкого обслуговування американської фірми Starbucks Corporation. Кафе розташовані в 55 країнах світу.


Така можливість з'явилася завдяки завершенню угоди Starbucks Corporation і Nestle з надання останній постійних прав на продаж продуктів Starbucks у всьому світі, за межами кав'ярень компанії.

Згідно з інформацією на сайті Nestle, угода значно підсилює портфель кави Nestle в Північній Америці в сегменті преміального смаження, а також на ринку порційного кави. Вона також відкриває глобальну експансію в продуктовій і харчової промисловості для бренду Starbucks, використовуючи глобальне охоплення Nestle.

Угода охоплює пакетовані бренди кави і чаю, такі як Starbucks, Seattle's Best Coffee, Teavana, Starbucks VIA Instant, Torrefazione Italia і пресованої кави для кавоварок K-Cup.


Nestle - найбільша компанія світу у сфері виробництва продуктів харчування і напоїв, яка представлена в 189 країнах. Крім цього володіє акціями підприємств парфюмерно-косметичної і фармацевтичної промисловості. Nestlе належить більш ніж 2 тис. торгових марок, має 418 заводів. Річний обсяг продажів Nestle у світі в 2016 році досяг 89,5 млрд швейцарських франків.

В Україні Nestle розпочала діяльність в 1994 році. Бізнес Nestle в Україні представлений такими брендами, як Nescafe, Nesquik, Nuts, Friskies, KitKat та ін, а також напрямами: кава, напої, кондитерські вироби, кулінарія (холодні соуси, приправи, супи), продукти швидкого приготування, дитяче та спеціальне харчування, готові сніданки, корми для домашніх тварин. Об'єднує фабрики Світоч (Львів), Нестле Україна, Волиньхолдинг (ТМ Торчин), Техноком (ТМ Мівіна).

Показати ще новини
Радіо NV
X