В Україні кожен п’ятий абонент користується 3G

26 квітня 2016, 16:36
За неповний рік після широкого запуску «третього покоління» понад 10 млн стільникових користувачів випробували високошвидкісний бездротовий інтернет

За підсумками 2015 року в Україні високошвидкісною мобільною передачею даних користувалось приблизно 11 млн абонентів. Про це НВ Бізнес повідомила дослідницька компанія Expert & Consulting.

Відео дня

Загалом до мобільного інтернету – із урахуванням застарілих GPRS/EDGE – підключалось 26,6 млн користувачів. Це дещо менше половини від загальної абонентської бази, яка на 1 січня цього року перевищила 58,6 млн.

На 1 квітня поточного року в мережі Київстара близько 5 млн клієнтів використовувало можливості «третього покоління». За повідомлення прес-служби оператора, 3G-трафік в основному складався з перегляду інтернет-сторінок (63%) і потокового відео (21%).

На кінець лютого 2016 року lifecell обслуговував понад 2,2 млн 3G-абонентів. Vodafone Україна відмовився оприлюднювати число своїх користувачів, але назвав кількість 3G-пристроїв у своїй мережі – 6,9 млн.

Національна комісія регулювання зв’язку та інформатизації 23 лютого 2015 року продав три 3G-ліцензії трьом найбільшим стільниковим операторам. life:) (тепер – lifecell) першим запустив свою нову високошвидкісну мережу – 19 травня минулого року у Львові.

Показати ще новини
Радіо НВ
X