В Україні ініціювали арешт майна російського мільйонера Орлова на 400 млн гривень

18 липня, 23:04
Олександр Орлов (Фото:steepmen)

Олександр Орлов (Фото:steepmen)

Співробітники Бюро економічної безпеки виявили нерухомість, яка через офшорні компанії та підконтрольні особи належать одному з російських бізнесменів. Орієнтовна загальна вартість заарештованого майна становить понад 400 млн грн.

За інформацією джерел Обозреватель, йдеться про скандального російського ресторатора Олександра Орлова. Було встановлено, що бізнесмен намагався уникнути можливих санкцій та вилучення прав власності, передбачених законодавством України, повідомляє прес-служба БЕБ.

Відео дня

За уявними угодами він планував фіктивно вивести зі своєї власності зазначені активи.

«Постановою слідчого судді заарештовано нерухомість: громадське харчування, земельні ділянки, багатофункціональний розважально-оздоровчий комплекс із громадським харчуванням», - зазначають у пресслужбі відомства.

Олександр Орлов – російський ресторатор, продюсер, президент компанії Bulldozer Group. В останню входить 100 ресторанів у восьми країнах світу.

Заклади харчування Bulldozer Group є у Києві, Харкові та Одесі. До холдингу належать заклад Frou Frou у столиці, мережеві кафе Eshak та Жовте море, а також відомий ресторанний комплекс Queen Kyiv. В Одесі Орлов відкрив ресторан Queen Odessa.

Власністю Bulldozer Group також є кафе Риба Пила та заклад Not Only Fish. Доставка їжі Люди та котлети також є частиною холдингу, як і заміський комплекс Queen Country Club, розташований під Києвом.

Показати ще новини
Радіо НВ
X