В Україні хочуть заборонити доступ до інфоресурсів "ДНР" і "ЛНР"

23 травня 2017, 11:43
Рада національної безпеки і оборони (РНБО) має розглянути також питання введення заборони на доступ користувачів мережі інтернет до інформаційних ресурсів самопроголошених "ДНР" і "ЛНР"

Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради, уповноважений Президента з мирного врегулювання ситуації в Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко, передають Українські новини.

Відео дня

"В контексті боротьби за уми дуже важлива інформаційна політика... У мене є велике запитання: чому сепаратистські сайти вільно працюють в Україні? У нас журналісти на них посилаються... Звичайно, є питання до РНБО, чому це питання не розглядали під час очевидно правильної дискусії про російські сайти... Очевидно, ми будемо направляти відповідні запити від народних депутатів до РНБО, профільного міністерства", - сказала вона.

Геращенко також додала, що крім інформаційної політики для реінтеграції окупованих територій надзвичайно важливі питання безпеки та гуманітарної політики.


Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій).

У списку санкцій 1228 фізичних осіб і 468 юридичних осіб.

Санкції передбачають блокування доступу до сервісів Яндекс, 1С, Софтлайн Груп, Корпорації Парус і ще ряду інших російських IT-компаній.

Також санкції торкнулися соціальних мереж ВКонтакте і Однокласники, а також сервісів Mail.ru.

Показати ще новини
Радіо NV
X