В Україні хочуть відкрити Офіс цифрової інфраструктури

31 травня 2017, 11:35
Міністр інфраструктури України Володимир Омелян отримав підтримку від німецьких представників щодо відкриття Офісу цифрової інфраструктури

Про це міністр заявив під час зустрічі з Державним секретарем федерального міністерства транспорту та цифрової інфраструктури Німеччини Райнером Бомбою, яка відбулася 30 травня в Берліні, повідомляє прес-служба міністерства.

Відео дня

"Ми підтримуємо пропозицію відкрити Офіс цифрової інфраструктури в Україні за підтримки німецької сторони. Саме цифрові технології, капіталізація інтелекту та знань, а не тільки ресурсів - новий порядок денний для нової України", - заявив Омелян.

Міністр також додав, що сьогодні IT-сектор переживає бурхливе зростання і Україна повинна виходити за межі індустріального світогляду. За його словами, цифрова інфраструктура - хребет цифрової економіки. “Марк Цукерберг (засновник Facebook – НВ) однією соціальною мережею об'єднав півсвіту, ми ж дорогами, транспортом та інфраструктурою об'єднуємо країну, інтегруємо Україну в Європу. І саме цифрова інфраструктура буде грати в цьому процесі важливу роль", - пояснив Омелян.

Також на зустрічі сторони осбудили перспективи розвитку ринку електромобілів в Україні. З метою отримання німецького досвіду вже влітку цього року в Київ приїдуть німецькі фахівці з питань електромобілів та інфраструктури.

Крім цього, було домовлено розпочати співпрацю в рамках перспективних технологій, такі як композитні шпали і дороги з пластику. За словами міністра, це не тільки здешевить процес будівництва, але й дозволить вирішити значною мірою питання пластикових відходів.

Показати ще новини
Радіо NV
X