В Україні дали "зелене світло" на імпорт алкоголю без сертифікації

25 вересня 2015, 14:32
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України спростило імпорт алкогольної продукції в країну. Тепер алкоголь можна ввозити в Україну лише на підставі штампа Державної ветеринарної та фітосанітарної служби

Про це повідомив заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Він зазначив, що з 20 вересня, скасована обов'язкова сертифікація продукції в системі УкрСЕПРО.

Відео дня

"Трохи хороших новин з фронтів дерегуляції, де зведена група Міністерства економічного розвитку і торгівлі України завдала гідру корупції і бюрократії чергову поразку. З 20-го вересня у супротивника відвойована цінна висота - імпорт алкоголю без обов'язковій сертифікації в УкрСЕПРО, - наводить слова Нефедова УНІАН. - У мене вже є інформація зі Столичної, Південної та Одеської митниці, що бізнесу вдалося завезти продукцію без цього "дуже цінного паперу", тільки на підставі штампа Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України. Особовому складу оголошено подяку!"

Нагадаємо, з 1 вересня ціни на алкогольну продукцію в Україні зросли на третину згідно з постановою Кабінету міністрів. Раніше в Україні пиво прирівняли до алкогольних напоїв згідно зі змінами до Податкового кодексу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X