В Україні призупинили видачу документів на експорт меду до ЄС через недозволені речовини

19 січня 2016, 22:31
1731
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
В Україні призупинили видачу документів на експорт меду до ЄС через недозволені речовини - фото

В українському меді, який експортувався до Чехії, виявили недозволені речовини

Видача ветеринарних документів на бджолиний мед для експорту з України до ЄС тимчасово заборонена через виявлення недозволених речовин

Про це заявив перший заступник Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа, йдеться у повідомленні Державної ветеринарної та фітосанітарної служби.

"За повідомленням RASFF (Системи швидкого оповіщення для харчових продуктів та кормів) № 2015.1522, № 2015.1548, № 2015.1571 у меду бджолиному українського походження, який експортувався до Чеської Республіки, виявлені недозволені речовини (протимікробні речовини)", - наголосили в службі.

За словами Лапи, видача документів на мед заборонена розпорядженнями Головного державного інспектора ветеринарної медицини України від 30.12.2015 № 128 та від 18.01.2016 № 9. Фахівці державної служби ветеринарної медицини вже проводять необхідне розслідування.

Він також наголосив, що Україна дуже зацікавлена у розвитку співробітництва з країнами ЄС, тому зробить все можливе для того, аби вирішити це питання у стислі терміни.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Міністерство сільського господарства Ізраїлю зупинило завезення яєць з України через виявлення в них збудника сальмонели.

Читайте новий номер журналу НВ

Передплатіть журнал НВ та читайте новий номер вже зараз. Передплатники також отримують доступ до архівних номерів журналу НВ. Вартість передплати журналу на 3 місяці усього 59 грн.

Передплатити журнал

Вибір редакції

Рітейл/Нерухомість

24 травня, 17:50

thumb img
Зміна стратегії. Мережа Фуршет закриє кожен п’ятий магазин
Компанії/Ринки

24 травня, 20:06

thumb img
Що зміниться в роботі аеропорту Бориспіль — 6 тез топ-менеджерів

Стань автором

Якщо Ви хочете публікувати свої колонки на НВ Бізнес, напишіть листа на адресу:

kolonka@nv.ua