В Україні анулюють реєстрацію всіх дізельгейтних Volkswagen Golf

6 червня 2018, 16:33

В Україні реєстрацію 2800 автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen анулюють через порушення імпортером Порше Україна процедури отримання сертифікатів.

Про це пише видання AUTO-Consulting.

Йдеться про автомобілі з дизельними двигунами, які були перенаправлені в Україну після "дізельгейта" в США. Як пише видання, ці автомобілі були розмитнені і розпродані.

Відео дня

Відзначається, що факт порушень з сертифікатами зафіксували і в Міністерстві внутрішніх справ, і державній фіскальній службі, його визнають і в імпортерській компанії Порше Україна, яка займалася постачанням, сертифікацією і подальшою реалізацією автомобілів Volkswagen Golf Sportwagen.

У МВС зазначають, що автомобілі можна буде перереєструвати в територіальних сервісних центрах за умови наявності повного пакета документів і дійсного сертифіката відповідності.

Компанія-імпортер Порше Україна повідомляє, що на даний момент веде переговори з держструктурами для того, щоб забезпечити інтереси тих клієнтів, які вже придбали автомобілі Sportwagen, проте конкретні механізми поки не озвучуються.

При цьому, у всеукраїнській асоціації автомобільних імпортерів і дилерів заявили, що компанія Порше Україна вийшла зі складу Асоціації в січні 2015 року, а тому ВААІД не несе ніякої відповідальності за її діяльність і не причетна до скандалу, що розгорівся.

Показати ще новини
Радіо NV
X