В Україні анонсували перший 4G-конкурс

19 вересня 2017, 12:39
Перший конкурс на впровадження технології LTE для мобільного зв'язку четвертого покоління буде проведено в листопаді-грудні 2017 року і стосуватиметься діапазону 2600 МГц

Про це заявив глава Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації (НКРЗІ) Олександр Животовський, передає агентство Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"У листопаді-грудні очікується перший конкурс. Тепер справа за операторами, кожен з яких готує плани конверсій. Зараз ми працюємо з операторами, м'яч на їхньому боці, і коли вони підготують документи, ми зможемо офіційно оголошувати про конкурс", - сказав він.

За словами Животовского, конкурсу на впровадження 4G в діапазоні 1800 МГц можна очікувати через місяць-два після першого конкурсу.

Раніше НКРЗІ заявляла про намір в четвертому кварталі 2017 року провести конкурси на видачу ліцензій в діапазонах 1800 МГц і 2600 МГц для надання послуг мобільного зв'язку в стандарті 4G за стартовою ціною відповідно близько 4 млрд грн і близько 2,3 млрд грн.

Животовський говорив, що в ході доопрацювання документів вдалося знайти схему, яка буде гарантувати безперервність надання послуг зв'язку вже працюють трьома основними мобільними операторами, і узгодити її з Міністерством юстиції.

Оператори раніше заявляли, що умовою їх участі в конкурсі на 4G є гарантія збереження за ними частот в діапазоні 1800 МГц, від яких їм для проведення конкурсу тимчасово доведеться відмовитися.

У серпні Кабмін затвердив конкурс на отримання ліцензій на запуск в Україні мобільного зв'язку 4G.

На минулому тижні Мін'юст зареєстрував розроблений НКРЗІ порядок проведення тендера на 4G, проте документ поки не оприлюднений.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X