В Україні запустили бізнес-інкубатор, в який приймають без ідеї і команди

26 березня 2019, 11:47

Відбір кандидатів в іспанський бізнес-інкубатор Demium Startups проходить через хакатони Allstartup, перший з яких відбудеться 5-7 квітня в Києві

В Україні відкрилося представництво іспанського бізнес-інкубатора Demium Startups. Про це повідомляє AIN.

Demium Startups - іспанський інкубатор. Зараз він працює в Іспанії, Португалії та Білорусі, а найближчим часом, крім України, планує запуститися в Польщі, Італії та Угорщині. Особливість інкубатора в тому, що в нього беруть учасників без ідеї і команди. Ментори самостійно створюють команди з відібраних людей, надають їм ідеї для проектів і необхідні інструменти.

Відео дня

Відбір проходить через хакатони Allstartup, перший з яких відбудеться 5-7 квітня в Києві. "На участь у хакатоні можуть податися всі бажаючі. Інкубатор віддає перевагу кандидатам з досвідом в бізнесі, маркетингу або технічній сфері. На заході учасники створюють команди і розвивають бізнес-ідеї, запропоновані Demium Startups. В останній день заходу команди представляють свої стартапи журі. Кращі кандидати відбираються в програму", - розповіла Head of talents інкубатора Дарина Сазонова.

Програма триває шість місяців. Протягом цього часу учасники розвивають команду, оцінюють бізнес-ідею і створюють MVP. За участь Demium Startups бере частку в 15%. Інкубатор не надає інвестиції сам, але допомагає випускникам залучити зовнішнє фінансування. У Demium Startups стверджують, що всі стартапа після випуску залучають інвестиції.

Запуском українського представництва Demium Startups займаються Дарина Сазонова і Юрій Козик (Head of Projects). Серед менторів - куратор Українського національного фонду стартапів Дебора Фейрлі, CEO Genesis Investment Віталій Лаптенок, а також експерти з Іспанії та Фінляндії. Їх список буде поповнюватися.

Раніше повідомлялося, що українські програмісти показали п'ять інноваційних сервісів для медичного ринку.

Показати ще новини
Радіо NV
X