В Україні з'явилася онлайн-карта автобусних маршрутів

10 квітня 2019, 11:23

Інтерактивний сервіс автобусних маршрутів допоможе боротися з нелегальними перевезеннями

В Україні почала працювати інтерактивна карта автобусних маршрутів. Про це повідомив міністр інфраструктури Володимир Омелян, передає ЦТС.

"У сфері автобусних перевезень працює близько 20 тис. пасажирських перевізників, які обслуговують за рік понад 100 тис. пасажирів. Понад 30-40% з них працюють в тіні. Ми думаємо, що завдяки цьому сервісу вдасться знизити цей відсоток", - зазначив Омелян .

Відео дня

За його словами, на реалізацію цього сервісу державні кошти витрачені не були. Однак міністр не уточнив вартість проекту.

Карта була реалізована Агентством журналістики даних в рамках проекту USAID/UK aid Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послугах/TAPAS.

За допомогою сервісу можна отримати інформацію про автобусні маршрути і зупинки і точки перетину кордонів. Всього на мапі реалізовано майже 4 тис. маршрутів.

"Відкриття даних про ліцензії на перевезення пасажирів і вантажів сприяло створенню сервісу, за допомогою якого тепер кожен бажаючий може за лічені секунди перевірити - легальний перевізник чи ні. І на підставі цієї інформації може приймати рішення довіряти йому своє життя чи ні", - зазначив Олександр Риженко, глава Держагентства з питань електронного уряду.

Раніше також повідомлялося, що на український ринок повернулися автобуси російського виробництва.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X