В Україні не будуть забороняти пасажирські літаки старші за 20 років

23 квітня 2019, 13:00

Державіаслужба посилить контроль за технічним станом повітряних суден, що використовуються для перевезення пасажирів

Міністерство інфраструктури України відмовилося від анонсованих влітку 2018 року планів заборонити польоти пасажирських літаків старші за 20 років, але заявляє про посилення контролю за їх технічним станом з боку Державіаслужби, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"Ми з розумінням поставилися до численних звернень авіакомпаній не забороняти до використання літаки, вік яких перевищує 20 років... Державіаслужба посилить контроль за технічним станом повітряних суден, що використовуються для перевезення пасажирів", - заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян у ході наради з підготовки авіакомпаній, що здійснюють чартерні перевезення, до літнього сезону.

У Мінінфраструктури уточнюють, що в дискусії взяли участь гендиректор аеропорту Бориспіль Павло Рябікін, глава Державіаслужби Олександр Більчук, керівники авіакомпаній SkyUp, Azur Air, МАУ та інших.

Омелян зазначив, що ситуація, яка склалась минулого літа, коли авіакомпанії масово затримували чартерні рейси, не надавали вчасно пасажирам інформацію і послуги, не повинна повторитися цього року.

Він заявив, що в березні 2019 року вступила в силу нова редакція авіаційних правил перевезень пасажирів і багажу. За словами міністра, в Україні також будуть впроваджуватися європейські директиви, що стосуються екологічності літаків.

В МІУ вказують, що, згідно з авіаційним правилам, в разі затримки рейсу перевізник зобов'язаний надати пасажирам необхідне обслуговування за встановленими нормами, харчування і прохолодні напої, а також можливість здійснити два безкоштовних дзвінки. Якщо виконання затриманого рейсу відкладається на наступний день, перевізник зобов'язаний надати пасажирам номери в готелі, харчування, забезпечити трансфер за маршрутом аеропорт-готель-аеропорт.

Показати ще новини
Радіо NV
X