В угоді з Туреччиною Росія передбачила відмову від будівництва Турецького потоку

11 жовтня 2016, 16:45
Росія має право скасувати будівництво другої морський нитки Турецького потоку, повідомивши про це турецьку сторону

Це випливає з розпорядження уряду РФ про підписання угоди між урядами двох країн за проектом газопроводу, передає Прайм.

"За рішенням російського учасника компанії з морського ділянці, продуктивність морської ділянки може бути скорочена за рахунок скасування реалізації морської ділянки 2, про що російська сторона офіційно повідомить турецьку сторону", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

При цьому наголошується, що російський учасник компанії по сухопутній ділянці 2 буде мати право вийти з капіталу компанії по сухопутній ділянці 2.

Втім, якщо Росія скасує будівництво другої морський нитки, турецькій стороні повинні бути компенсовані витрати і збитки по цій ділянці. Угоду, що регламентує цей процес, буде укладено пізніше.

Нагадаємо, що сьогодні, 11 жовтня, голова російського Газпрому Олексій Міллер заявив, що Газпром на 100% профінансує будівництво морської частини газопроводу Турецький потік, а турецька Botas візьме на себе витрати сухопутної частини проекту.

Раніше повідомлялося, що за підсумками зустрічі президентів Туреччини і Росії Реджепа Ердогана і Володимира Путіна 10 жовтня сторони підписали міжурядову угоду про будівництво Газопроводу Турецький потік.

Показати ще новини
Радіо NV
X