У США назвали Керченську проблему перешкодою для поставок скрапленого газу в Україну

15 березня 2019, 11:39

У міненерго США вважають, що робити відвантаження СПГ в чорноморський регіон досить складно

Ситуація в Керченській протоці ускладнює перспективи продажу американського скрапленого природного газу (СПГ) Україні. Про це заявив заступник міністра енергетики США Ден Бруіллетт, повідомляє РБК.

Відео дня

Міністр пояснив, що робити відвантаження в регіон Чорного моря досить складно. За його словами, ситуація в Керчі "трохи змінилася", і тепер важко робити прогнози щодо поставок СПГ Україні. "Не знаю, чи є він [регіон] життєздатним ринком для СПГ, але ми раді будемо це вивчити", - додав Бруіллетт.

Крім того, заступник міністра нагадав, що США вивчають питання про введення санкцій проти компаній, які беруть участь в будівництві газопроводу Північний потік-2. "Ми говорили в минулому і говоримо знову публічно, що компанії, які ведуть бізнес з цим трубопроводом, знаходяться під ризиком наших санкцій", - сказав Бруіллетт.

Він підкреслив, що це рішення буде приймати держдеп і в кінцевому рахунку президент США Дональд Трамп, а не міненерго США.

Раніше повідомлялося, що Європейський союз ввів санкції проти восьми громадян РФ, причетних до захоплення українських моряків у районі Керченської протоки 25 листопада 2018 року.

Показати ще новини
Радіо NV
X