У Польщі з'являться нові автомати з продажу квитків з українською мовою

15 березня 2019, 13:28

У Кракові з'являться білетомати з меню українською мовою

Меню українською мовою з'явиться в автоматах з продажу квитків на комунальний транспорт Кракова не пізніше кінця 2019 року. Місто вже готує необхідне програмне забезпечення, повідомляє Польща сьогодні.

Відео дня

Ідею впровадити українську мову в квиткові автомати Кракова мерії запропонували в січні 2019 року, оскільки в місті живуть десятки тисяч українців і їх число збільшується з кожним днем.

«Наразі в громадському транспорті Кракова використовують 7 моделей стаціонарних автоматів і 5 мобільних автоматів, наданих 3 виробниками (...) На підставі інформації, отриманої від операторів, впровадження української мови для всіх цих пристроїв потребує, щонайменше кількох місяців роботи», - заявив мер Кракова Яцек Майхровський на початку лютого.

Одному з виробників білетоматов вже запропонували встановити спеціальне програмне забезпечення. Наступні оператори скоро отримають аналогічні пропозиції.

Раніше українська мова в меню білетоматів з'явилася в Лодзі, Вроцлаві і Познані. Найближчим часом такеу ж нововведення очікується і в Варшаві.

Як повідомлялося, в Польщі проживає близько 2 млн українців, більшість з яких - трудові мігранти.

Показати ще новини
Радіо НВ
X