В ОПЕК заявили про відсутність планів провести переговори за участю Росії - Bloomberg

28 січня 2016, 23:22
Чотири делегати Організації країн-експортерів нафти (ОПЕК) заявили Bloomberg, що не знають про плани щодо проведення переговорів за участю Росії, на яких буде обговорюватися можливе зниження видобутку нафти

"Цілком можливо, що Росія просто намагається промацати грунт, щоб оцінити, як члени ОПЕК відреагують на пропозиції щодо скорочення видобутку нафти", - припустив директор Центру з вивчення глобальної енергетичної політики Колумбійського університету і колишній чиновник Білого дому Джейсон Бордоф.

Відео дня

Інший делегат розповів, що Саудівська Аравія на попередніх зустрічах не пропонувала знизити квоти на 5%, як раніше стверджував російський міністр енергетики Олександр Новак.

Нагадаємо, раніше глава Міненерго РФ Олександр Новак заявив, що Росія буде брати участь у зустрічі ОПЕК, на якій обговорять можливе зниження видобутку нафти. За його словами, переговори мають відбутися в лютому.

Раніше повідомлялося, що генсек ОПЕК Абдалла Салем Ель-Бадрі назвав основну умова для відновлення зростання цін на нафту.

За словами генсека, збільшення ціни на нафту пов'язане з вирішенням проблеми надлишку світових запасів газу у сховищах. Як тільки надлишок пропозиції буде подолана, ціни можуть почати зростати.


Показати ще новини
Радіо NV
X