В окупованому Криму виставили на продаж одне з найстаріших винних підприємств

25 листопада 2017, 12:14
Окупаційна "влада" анексованого Криму виставила на продаж одне з найстаріших виноробних підприємств регіону АТ Завод шампанських вин Новий Світ

Про це повідомляє Крим.Реалії з посиланням на офіційний сайт Росії для розміщення інформації про проведення торгів.

Його початкова ціна становить 1,496 млрд руб (608 млн гривень). До цього лоту входять дев'ять земельних ділянок загальною площею 93 536 кв. м. Загальна площа будівель, що розташовані на них, становить 58 963,7 кв. м. Відсоток продаваних акцій, у статутному капіталі АТ - 100%.

Відео дня

Підсумки торгів сподіваються підвести 20 грудня в Сімферополі. Заявки на участь у конкурсі приймаються до 13 грудня.

Виноробне підприємство Новий Світ було засноване в 1878 році основоположником російського виноробства князем Левом Голіциним. У 1880-х він був першим виноробом, який отримав право використовувати герб Російської імперії на етикетці, а в 1896 році ігристе вино під маркою Коронаційне подавали на честь коронації імператора Миколи II. Ще за чотири роки, в 1900 році, вино Нового Світу отримало гран-прі на Всесвітній виставці в Парижі.

Після анексії Криму РФ "націоналізувала" завод Новий Світ, який перебував у державній власності України. У разі "приватизації" підприємства продаж заводу повинен стати першою великою операцією з реалізації державного майна України.

Показати ще новини
Радіо NV
X