В окупованому Криму почали приватизацію "націоналізованих" підприємств

5 жовтня 2017, 10:10
"Націоналізовані" підприємства Кримхліб, Сімферопольський комбінат хлібопродуктів, Кримтелеком, Кримтехнологіі і видавництво Таврида зобов'язали до кінця року оформити документи на приватизацію

Про це повідомила міністр майнових і земельних відносин Республіці Крим Анна Анюхина, передає Міністерство майнових і земельних відносин республіки Крим

"В ході наради присутні обговорили хід підготовки до приватизації таких державних унітарних підприємств Республіки Крим як Кримтелеком, Кримтехнологіі, видавництво і друкарня Таврида, Кримхліб, Сімферопольський комбінат хлібопродуктів", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

За словами міністра, під приватизацією розуміється перетворення державних унітарних підприємств у господарські товариства, з передачею їм у власність рухомого і нерухомого майна, в тому числі земельних ділянок.

Нагадаємо, в 2016 році Мінекономрозвитку РФ пропонувало приватизувати підприємство Кримська залізниця в 2017-2019 роках.

Також раніше повідомлялося, що окупаційна влада Криму пропонує припинити права власності на ділянки і нерухомість, оформлені в Україні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X