У НКРЗІ розповіли, як продаж Vodafone Україна вплине на роботу оператора

25 листопада 2019, 13:23
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Регулятор сподівається на продовження діалогу з Vodafone Україна, особливо в питанні широкосмугового доступу до інтернету.

Продаж Vodafone Україна азербайджанської телекомунікаційної компанії Bakcell не зробить істотного впливу на роботу оператора, вважає глава Національної комісії, що здійснює держрегулювання в сфері зв'язку та інформатизації Олександр Животовський, повідомляє Інтерфакс-Україна .

Відео дня

Животовський підтвердив, що компанія продовжить працювати під брендом Vodafone Україна і всі тарифні плани та сервіси оператора продовжать працювати.

У регулятора сподіваються на продовження співпраці з Vodafone Україна, в частості в питанні розширення покриття України широкосмуговим доступом до інтернету.

"Якщо говорити про взаємодію компанії з регулятором, то ми сподіваємося на продовження конструктивного діалогу в усіх напрямках, в тому числі і щодо виконання указу президента щодо максимального покриття території України широкосмуговим доступом до інтернету", - підкреслив Животовський.

Нагадаємо, що азербайджанський оператор Bakcell купить Vodafone Україна за $ 734 млн. Vodafone Україна обслуговує 19,7 млн абонентів. Чистий прибуток компанії в 2018 році склала 1,8 млрд грн.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X