В Мотор Січ прокоментували обшук на підприємстві

23 квітня 2018, 15:32

У компанії Мотор Січ заявили про відсутність загрози зриву намічених на 25 квітня річних зборів акціонерів компанії з огляду на проведення на підприємстві Службою безпеки України (СБУ) в понеділок слідчих дій.

Про це заявив голова наглядової ради компанії Анатолій Малиш, передає Інтерфакс-Україна.

"З 7 ранку прибувша з Києва слідча група СБУ проводить обшуки в кабінетах посадовців компанії. Представниками слідства проводиться виїмку окремих документів компанії", - повідомив Малиш.

Відео дня

Крім того, він не зміг уточнити, на підставі рішення якої судової інстанції відбуваються слідчі дії. "На даний момент ця інформація у мене відсутня. Сподіваємося, що слідчі дії, які проводяться не поставлять під загрозу зриву намічені на 25 квітня річні збори акціонерів", - підкреслив голова наглядової ради.

Відзначимо, що співрозмовник агентства також не зміг оцінити ймовірність взаємозв'язку між обшуками, що відбуваються в понеділок на підприємстві, та відкритим у вересні 2017 року за рішенням райсуду Києва розслідуванням СБУ про законність продажу контрольного пакета акцій Мотор Січ власнику китайською Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co.

"Можу лише припустити, що взаємозв'язок між сьогоднішніми обшуками і розпочатим СБУ в 2017 році розслідуванням є: на сьогоднішній день це розслідування не завершено", - зазначив Малиш.


Мотор Січ - один з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок. Постачає продукцію в більш ніж 100 країн світу. 17,3% акцій підприємства належить компанії АТ Business House Helena (Панама).


Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СБУ проводить обшуки в Мотор Січі в Запоріжжі, звинувачуючи компанію в підготовці диверсії.

Додамо, що Українська біржа виключила акції Мотор Січ з біржового списку. У слід за нею, рішення про призупинення обігу акцій компанії прийняла київська біржа ПФТС.

Показати ще новини
Радіо NV
X