В Київстар призначили нового керівника з Beeline

19 липня 2018, 14:29

Найбільший в Україні мобільний оператор - Київстар обзавівся новим керівником замість президента Петра Чернишова, що покинув компанію. Так, виконавчий директор Beeline Казахстан Олександр Комаров на додаток до своїх поточних обов'язків тимчасово виконуватиме обов'язки виконавчого директора українського оператора.

Про це йдеться в повідомленні групи Veon - власника Київстару.

"Петро Чернишов, який раніше очолював бізнес-одиницю Євразія і займав посаду президента Київстар в Україні, вирішив покинути групу", - відзначили в Veon.

Відео дня


Комаров народився в 1972 році. Закінчив Київський політехнічний інститут, починав кар'єру в 1994 році в київському Науково-дослідному центрі військового інституту управління та зв'язку. З 1997 по 2002 рік працював в компанії Globalstar в області маркетингу і продажів.

У 2002 році був запрошений на посаду директора з розвитку бізнесу в Adell Saatchi & Saatchi (Відео Інтернешнл Київ). У 2004 році став генеральним директором цього рекламного агентства, а пізніше очолив групу Відео Інтернешнл в Україні.

Протягом 2007-2013 років був генеральним директором компанії GroupM в Україні.

У липні 2013 року отримав запрошення з Казахстану від компанії Beeline і був призначений головним комерційним директором, а з січня 2016 очолив компанію.


Ці зміни разом з цілим рядом інших кадрових призначень здійснено в рамках подальшого спрощення операційної моделі групи.

"Група провела масштабний перегляд принципів управління та створення ефективної структури штаб-квартири з метою підтримки операційних компаній на ринках, що розвиваються", - йдеться в повідомленні.

Чернишов був призначений головним виконавчим директором Київстар влітку 2014-го і наступні роки перепризначався на посаду президента компанії. У 2015-му росіянин Чернишов отримав українське громадянство, а з початку 2018-го став главою Veon Євразія - глобального провайдера комунікаційних та інтернет-сервісів.


Київстар - найбільший український оператор мобільного зв'язку. Згідно з останніми даними оператора, його база становить близько 26,5 млн абонентів. Його виручка за 2017 рік збільшилася на 10,6% порівняно з 2016 роком - до 16,5 млрд грн, EBITDA - на 18,1%, до 9,2 млрд грн.

Акціонер Київстару - група Veon Ltd. (раніше - VimpelCom ltd). Акції групи перебувають у вільному обігу на фондовій біржі NASDAQ.

Найбільшим акціонером Veon є LetterOne, що входить в Альфа-груп Михайла Фрідмана і партнерів - їй належить 47,9% акцій. Ще 19,7% володіє норвезький холдинг Telenor. Наразі free float компанії на Nasdaq становить 29,2%, після завершення угоди з Telenor free float холдингу досягне 43,8%. Ще 8,3% групи перебуває під управлінням голландського трасту - штіхтінга.

Показати ще новини
Радіо NV
X