В керівництво нового оператора ГТС призначили звільненого топ-менеджера Укртрансгазу

24 січня 2018, 13:55

Директором з технічних питань компанії Магістральні газопроводи України призначено колишнього топ-менеджера Укртрансгазу Ігоря Бурака.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Зокрема, Бурак обіймав посаду віце-президента - головного інженера оператора газотранспортної системи компанії Укртрансгаз з квітня 2014 року по серпень 2017 року.

Відео дня

НАК Нафтогаз України, як власник 100% акцій Укртрансгазу, вирішив звільнити Бурака з 1 серпня 2017 року. За повідомленнями у ЗМІ, він був звільнений після проведення службового розслідування. В результаті профспілка Укртрансгаза звинуватила керівництво НАКу в необгрунтованому звільненні головного інженера компанії і тиску на трудовий колектив.

Бурак в нафтогазовій промисловості працює більше 20 років. Брав активну участь у численних програмах реконструкції та модернізації енергоефективності роботи нафтотранспортної та газотранспортної системи України. Ключові досягнення: Будівництво нафтоперекачувальної станції Миколаївська (2003 рік), - начальник будівельного майданчика; організація реверсних постачань газу з Європи в Україну (2013 рік), - керівник групи технічної реалізації; модернізація магістрального газопроводу Уренгой-Помари-Ужгород (2014-2017 роки), - керівник групи технічної реалізації.


Магістральні газопроводи України було утворено на базі Укртрансгазу в результаті реорганізації НАК Нафтогаз України. У рамках реформи від компанії було від'єднано функцію транспортування газу, яку здійснював Укртрансгаз.

Показати ще новини
Радіо НВ
X