Це бета-версія нового сайту Нового Времени. Надсилайте свої зауваження на адресу newsite@nv.ua

В Європарламенті схвалили нові антидемпінгові правила у боротьбі з імпортом з третіх країн

16 листопада 2017, 09:08
155
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Європарламент схвалив нові антидемпінгові правила

Європарламент схвалив нові антидемпінгові правила заради захисту робочих місць і промислового виробництва у ЄС. Резолюція передбачає більш жорсткі правила ЄС по боротьбі з демпінговим імпортом з третіх країн

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Вперше у світі торгові правила ЄС вимагатимуть від партнерів дотримуватися міжнародних соціальних та екологічних стандартів для запобігання демпінгу. Передбачається, що це посилить захист робочих місць і підприємств ЄС від несправедливо дешевого імпорту з третіх країн з широким втручанням держави у економіку.

Також Єврокомісія повинна відслідковувати ситуацію у країнах-експортерах, а європейські компанії зможуть покладатися на її звіти при подачі скарг. При цьому, компанії країн ЄС звільняються від додаткового, понад нинішньої процедури, тягаря доведення в антидемпінгових справах. Малі та середні підприємства отримають допомогу з процедурних питань.

Таким чином, правила дозволять ЄС реагувати на недобросовісну торговельну практику, захищаючись від імпорту, не заснованого на ринкових цінах через державне втручання.


Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися