В ЄС хочуть ввести квоти на виробництво електромобілів

7 серпня 2017, 14:11
Єврокомісія вивчає можливість введення для концернів з 2025 року обов'язкових квот на випуск і збут електромобілів і транспортних засобів з низьким рівнем викиду шкідливих речовин

Про це в понеділок повідомила німецька газета Handelsblatt з посиланням на джерела в ЄС, пише ТАСС .

Таким чином Єврокомісія має намір прискорити процес відходу від використання в автомобілях традиційних двигунів внутрішнього згоряння. До кінця року планується представити пакет заходів з розвитку "ощадливої клімат-мобільності".

Відео дня

До них, можливо, будуть відноситися квоти з мінімального числа електромобілів, які повинні будуть виробляти і збувати автоконцерни, і більш суворі норми щодо викидів шкідливих речовин.

Асоціація автовиробників Німеччини (VDA) висловила стурбованість з приводу звістки про ЄС і плановані квоти. В організації заявили, що такі нововведення помилкові. За словами представників VDA, продаж електрокарів залежить від низки факторів, однак на багато з них навіть самі виробники не завжди можуть вплинути.

Влада Німеччини і автомобільні компанії зараз намагаються знайти шляхи виходу з низки скандалів, пов'язаних з маніпуляціями з показниками викидів шкідливих речовин у дизельних авто, в яких було викрито ряд виробників Німеччини.

Раніше стало відомо про те, що більше половини опитаних жителів Німеччини - 53% - перестали довіряти німецьким автомобілебудівникам.

Показати ще новини
Радіо NV
X