В італійській компанії визнали постачання обладнання для винзаводу в окупованому Криму

21 грудня 2018, 23:06

В італійській компанії Bertolaso підтвердили факт постачання обладнання для нового виноробного заводу Золота Балка в окупованому Росією Криму, повідомляє Крим.Реалії.


В окупованому Севастополі 12 грудня запустили новий завод з виробництва вин Золота Балка. Представники підприємства стверджують, що на заводі встановлено італійське обладнання фірм Bertolaso, Innotec, Robino & Galandrino, Gortani.

Відео дня


Представник комерційного відділу компанії Bertolaso Лука Карассі повідомив, що компанія підписала контракт на постачання машини для мийки, наповнення та закупорювання пляшок з "росіянами", а де обладнання встановили - їх не стосується.

"Контракт підписаний з Росією, агрофірма Золота Балка - Росія, але ми знали, що наш товар був призначений для встановлення на кримському підприємстві. Спочатку замовлення було оформлено із Золотою Балкою з офісом в Криму, потім адреса фірми змінилася, і на прохання клієнта остаточний контракт про продаж підписали з Росією", - сказав Карассі.

При цьому представник італійської компанії назвав Крим "сприятливим регіоном для ведення бізнесу", а на питання про санкції відмовився відповідати.

У компанії Gortani спростувала факт співпраці з кримським заводом. Компанії Innotec або Robino & Galandrino не підтвердили і не спростували інформацію про можливе порушення санкцій.

Санкції США залишили Крим без готелю Radisson

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X