В Індії запрацювала перша в світі алмазна біржа

28 серпня 2017, 15:16
Індійська біржа Indian Commodity Exchange ( ICEX ) вперше в світі запустила торги ф'ючерсами на алмази

Про це повідомляє Times-Mumbai.

"Більшість індійських виробників мають потребу в цьому виді фінансового продукту. Індія несе ціновий ризик, тримаючи величезні запаси оброблених та необроблених алмазів", - сказав керуючий директор Індійської товарної біржі Санджой Прасад.

Відео дня

За умовами торгів, дрібні клієнти зможуть поступово акумулювати на своєму електронному "алмазному" рахунку кошти, додаючи за один раз вартість як мінімум однієї сотої карата. Після того як на рахунку набереться хоча б один карат, накопичене можна буде обміняти на справжній камінь з сертифікатом De Beers.

Передбачається, що функціонування біржі дозволить найбільшим компаніям з огранювання і полірування дорогоцінних каменів, виробникам ювелірних виробів краще хеджувати цінові ризики, що дасть їм можливість уникнути коливань цін на сировину.

Також запуск ф'ючерсних торгів дозволить зробити алмазні інвестиції прозорими, підвищити їх ефективність і безпеку, спростити інвестиції в дорогоцінні камені і зробити їх більш ефективними.

Раніше повідомлялося, що канадська компанія Lucara Diamond може розпиляти найбільший в світі алмаз Lesedi la Rona вагою в 1016 карат для його продажу.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X