В Іллічівському порту відкрили першу чергу зернового терміналу Risoil

31 березня 2016, 15:15
У четвер, 31 березня, в Іллічівському порту відкрили першу чергу зервного терміналу швейцарської компанії Risoil

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко.

"Це великий крок у розвитку інфраструктури регіону, це нові робочі місця та хороший приклад залучення інвесторів. Risoil Terminal розташований в Іллічівському морському торговому порту – це найбільший експортно-імпортний наливний термінал в регіоні Чорного моря. Термінал займає ключову роль в експорті вітчизняної нерафінованої соняшникової олії та надає послуги проміжного зберігання таким великим міжнародним компаніям як Cargill, Kernel, ADM та інші", – зазначив міністр.

Відео дня

В Іллічівському порту відкрито першу чергу зернового терміналу ТОВ СП «Рисоіл Термінал».Будівництво сучасного комплексу...

Опубліковано Олексій Павленко 31 березень 2016 р.


У терміналі є склад на 30 тис. т одноразового зберігання зерна, який оснащений автомобільним вивантаженням. Це дозволить вивантажувати близько 120 автомобілів на добу.

Нагадаємо, американська докомпанія Cargill побудує зерновий термінал в порту Південний (Одеська область).


Швейцарська компанія Risoil S. A. спеціалізується на забезпеченні логістики масла, навалювальних і генеральних вантажів в портах Чорного моря, продаж та виробництві рослинних масел, торгівлі зерновими та олійними культурами в контейнерах, а також зберіганні та переробці агропромислових продуктів.

Показати ще новини
Радіо NV
X