В IKEA розповіли, яким буде перший магазин в Україні

14 вересня 2018, 09:16

Площа першого українського магазину найбільшого в світі ритейлера меблів і товарів для дому - шведської компанії IKEA складе близько 6 тис. кв. м, а асортимент буде включати меблі та аксесуари.

Про це заявив виконавчий директор компанії IKEA Південно-Східна Європа Стефан Вановербеке в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

"Магазин буде розділено на локації, ми називаємо їх room set - це подібність кімнат, де ми показуємо рішення для дому. Також додатково буде концепція рішень для невеликих домогосподарств. Будуть всі компоненти, ми зберемо максимальну кількість продукції, щоб забезпечити повний і кращий досвід для покупця", - зазначив він.

Відео дня

За його словами, асортимент в українському магазині буде включати продукцію, яку компанія продає в інших країнах. Компанія має намір розвивати торговельні точки, які будуть меншими за площею, ніж традиційні для IKEA.

"Ідея побудувати один великий торговий центр в одній частині міста вже не працює. Наприклад, жителям Лівого берега столиці, щоб дістатися магазину на Правому, доведеться витратити 1-2 години, це не так уже й доступно виходить. Тому спочатку це буде центр міста, пізніше, можливо, додамо заклад харчування, і далі, ймовірно, будемо розвивати концепцію менших торгових точок в менш доступних місцях в районах", - пояснив Вановербеке.

Водночас, за його словами, компанія не виключає збільшення торгових площ в Україні.

"Наші колеги аналізували ринок великих торгових центрів. І, дійсно, в Україні порівняно з країнами Західної Європи є можливість збільшення площ ІКЕА. Наші напрацювання з великими торговельними центрами більш характерні для таких країн, як Китай. Але ми все ще це аналізуємо для України, подивимося, як буде розвиватися ринок", - розповів виконавчий директор IKEA.

Раніше компанія повідомила, що відкриє свій перший магазин в Україні влітку 2019 року в київському в торгово-розважальному центрі Ocean Mall.


IKEA заснована в 1943 році в Швеції Інгваром Кампрадом, перший власний магазин компанії відкрився в 1958 році. На кінець серпня 2018 року рітейлер керував 403 магазинами в 49 країнах світу. Продажі IKEA в період з вересня 2016 року по серпень 2017 року склали 38,3 млрд, повідомляє компанія на офіційному сайті. За цей же період магазини мережі відвідали 936 млн осіб. В Україні бренд IKEA зареєстрований з 1994 року і належить нідерландській компанії Inter IKEA Systems. З 2014 року компанія стала власником бренду з написом кирилицею і нових графічних зображень англійською.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X