Інвестують $2 млрд за два роки. В Епіцентрі озвучили плани з розвитку

26 лютого 2021, 13:37

У 2021−2022 роках група компаній Епіцентр К Олександра і Галини Герег хоче інвестувати в свій розвиток $2 млрд.

Про це гендиректор групи Петро Михайлишин повідомив сьогодні на зустрічі з журналістами, передає кореспондент НВ Бізнес.

Приблизно $1 млрд планується інвестувати в будівництво нових торгових центрів і розвиток логістики. Також компанія має намір побудувати у Львові, Дніпрі, Хмельницькому, Харкові та Одесі фулфілмент-центри, які будуть обслуговувати як торгові центри, так і онлайн-магазин. У всіх перерахованих містах, крім Харкова, у Епіцентру вже є для цього земельні ділянки.

Відео дня

Крім цього, компанія Герег хоче орендувати 40 га землі для будівництва фулфілмент-центру недалеко від плиткового заводу Epicentr Ceramic Corporation в селищі Калинівка Київської області, про відкриття якого група оголосила сьогодні.

Також вона хоче вкласти $100 млн в установку сонячних панелей на всіх своїх торгових центрах, площа дахів яких становить 1,5 млн кв м, повідомив Михайлишин.

Він розповів, що на базі купленого у Сварог Вест Груп заводу в Шепетівці (Хмельницька область) Епіцентр планує відкрити завод з виробництва сухих будівельних сумішей і газобетону.

За словами Михайлишина, в минулому році ГК Епіцентр інвестувала в свій розвиток 10,3 млрд грн.

ТОВ Епіцентр К створено в 2003 році, відкрило перший гіпермаркет в Києві в грудні того ж року. Зараз мережа нараховує 63 ТЦ в Україні. Також групі належить 11 гіпермаркетів Нова Лінія і 50 спортивних магазинів Intersport.

Учасниками ТОВ Епіцентр К є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Показати ще новини
Радіо NV
X