В е-декларації екс-глави НБУ виявили порушення - ЗМІ

18 травня 2018, 15:33

Національне агентство по запобіганню корупції (НАЗК) виявило порушення в електронній декларації колишньої глави Національного банку України (НБУ) Валерії Гонтаревої за 2016 рік.

Про це повідомило джерело у НАЗК, передають Українські Новини.

Зокрема, Гонтарева не вказала відомості про дохід, отриманий у вигляді додатково блага, в сумі 11,2 тис. грн. Також у е-декларації екс-глава НБУ "забула" вказати 28,4 тис. грн, отримані її чоловіком Олегом Гонтаревим у вигляді дивідендів, додаткового блага та інших доходів.

Відео дня

Крім того, у декларації вказані недостовірні дані про нараховану синові зарплати на суму 16,5 тис. грн. А в розділі Об'єкти нерухомості екс-глава НБУ неналежним чином вказала вартість земельної ділянки площею 2,5 тис. кв. м в селі Гореничі (Київська область).

Також в декларації не вказані відомості про компанії Вансер Груп, кінцевим бенефіціаром якої станом на 31 грудня 2016 року був її старший син Антон.

В цілому, Гонтарева вказала недостовірні дані, які відрізняються від достовірних, на загальну суму 57,4 тис. грн. Тепер вона повинна буде подати виправлену декларацію.

У свою чергу, екс-глава Нацбанку повідомила, що не отримувала від НАЗК інформації про порушення в е-декларації за 2016 рік.

"Я поки що не отримувала від НАЗК ніякої інформації, але озвучена в ЗМІ сума в 57 тис. гривень є нематеріальною і схожа на погрішність 0,1% від зазначеної в декларації суми прибутку в 57 млн грн, з яких було сплачено 12 млн грн податків", - сказала Гонтарева.

Нагадаємо, що в червні 2017 року НАЗК почало повну перевірку е-декларації Гонтаревої.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X