В Антонові знайшли спосіб обійтися без Росії

13 вересня 2016, 14:55
Держпідприємство Антонов має намір до кінця 2017 року завершити програму з імпортозаміщення російських комплектуючих

Про це заявив президент підприємства Олександр Коцюба, повідомили в прес-службі Антонова.

"Наступного року ми плануємо завершити програму імпортозаміни російських комплектуючих, яку розпочали влітку 2015р. Відповідні домовленості з постачальниками з країн Європи, Канади, США та України вже досягнуто", – цитують слова Коцюби.

Відео дня

За його словами, після цього буде налагоджено серійне виробництво нових літаків. В тому числі, почнеться будівництво серійних Ан-178.

Також Коцюба зазначив, що до кінця 2016-го підприємство завершить будівництво літака−демонстратора Ан−132D за контрактом із замовником з Королівства Саудівська Аравія. Цей літак побудований без участі російських компаній.

"Сьогодні Антонов також реалізує програму модернізації парку славетних транспортників Ан−124−100, які експлуатуються у складі Авіаліній Антонова. Наразі літаки оснащуються системами та обладнанням виробництва канадської компанії CMC Electronics", – резюмував він.

Нагадаємо, що в квітні Антонов підписав контракт з американською компанією Honeywell International Inc. на поставку бортової електроніки для першого екземпляра літака Ан-132D за $17,7 млн

Раніше заступник начальника відділення перспективних розробок компанії Антонов Андрій Хаустов підтвердив, що український авіаконцерн розірвав співпрацю з російськими підприємствами, і буде шукати заміну російських комплектуючих.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X