В Антонов призначили нового очільника

16 серпня 2017, 12:32
Концерн Укроборонпром призначив виконуючим обов'язки президента держпідприємства Антонов Олександра Кривоконя замість звільненого Олександра Коцюби

Про це повідомила прес-служба держконцерну.

"Олександр Кривоконь став виконуючим обов'язки президента ДП Антонов. Відповідний наказ підписано 15 серпня в державному концерні Укроборонпром", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Відзначається, що підставою для такого кадрового рішення стала успішна робота Кривоконя на посаді директора Харківського державного авіаційного виробничого підприємства (ХДАВП), що входить до складу Укроборонпрому.

У концерні також додали, що за півроку роботи Кривоконь реалізував на ХДАВП антикризову стратегію, що дозволило здійснити перші кроки для реанімації підприємства і забезпечити його замовленнями.

Раніше Кривоконь займав керівні посади на вітчизняних промислових підприємствах-гігантах, зокрема на держпідприємстві Південний машинобудівний завод ім. А.Н. Макарова, держпідприємстві Завод ім. В.А. Малишева, корпорації Гірничі машини (нині - Corum group) і ін.

Нагадаємо, що раніше Коцюба прийняв рішення залишити свій пост.

Відзначимо, що оголошення про відставку Коцюби послідувало після публікації програми Схеми. Журналісти виявили, що Коцюба протягом минулого року отримав 1,4 млн грн добових в якості так званих відряджень, пробувши за кордоном близько 100 днів. При цьому перельоти та проживання чиновника оплачувалися окремо.

Показати ще новини
Радіо NV
X