В аеропорту Гостомеля спростували переговори з Ryanair

24 квітня 2017, 16:50
1419
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Літак Ан-124 (Руслан) в аеропорту Гостомель

Фото: antonov.com

Аеропорт Антонов (Гостомель) не отримував ніяких пропозицій щодо обслуговування ірландського лоукостера Ryanair

Зараз аеропорт Гостомель не обслуговує пасажирів, повідомили НВ Бізнес у прес-службі аеропорту.

"Аеродром використовується для випробувань нових літаків Антонов і як базовий аеродром для транспортних літаків Антонов. Однак час від часу дається дозвіл на посадку вантажним суднам", - пояснили в аеропорту.

При цьому в аеропорту Антонов відзначили, що в разі зацікавленості авіакомпанії, потрібно буде спочатку обговорити тарифну політику, оскільки обслуговування лоукостера в аеропорту потребуватиме модернізації зони обслуговування.

Нагадаємо, що раніше керівник аеропорту Бориспіль Павло Рябікін заявив, що бюджетні авіакомпанії потрібно залучати в Гостомель [Міжнародний аеропорт Антонов, - ред.], а не в Бориспіль.
У представленій транспортній стратегії України вперше за багато років пріоритет віддається не на розвиток хаба, а на залучення дешевих авіаперевізників.

За словами Рябікіна, одночасне залучення бюджетних перевізників і розвиток хаба в аеропорту веде до внутрішнього конфлікту в операційній діяльності аеропорту.

"Аеропорту Бориспіль було б легше обслуговувати лоукост-перевізників на базі аеропорту в Гостомелі, а хаб розвивати в Борисполі, аніж намагатися поєднати хабову стратегію і тактику залучення лоукост-перевізників в одному аеропорту", - пояснив керівни аеропорту Бориспіль.

Приєднуйтесь до нашого каналу в Telegram

Найцікавіші статті та добірка важливих новин щовечора

Підписатися