В аеропорту Бориспіль задумалися про будівництво нового вантажного терміналу без інвестора

19 вересня 2018, 09:41

Міжнародний аеропорт Бориспіль в 2019 році планує будівництво нового вантажного терміналу на базі наявних потужностей своїми силами, якщо не вдасться залучити інвестора.

Про це повідомив керівник підприємства Павло Рябікін, передає ЦТС.

"Протягом останніх чотирьох років було дуже багато розмов про залучення інвесторів і про створення інвестиційного проекту з будівництва вантажного терміналу. Багато в чому завдяки тому, що держава має досить мало механізмів залучення інвесторів в інфраструктурні проекти, це не було реалізовано", - сказав він.

Відео дня

Реалізувати проект планують за півтора року, якщо у підприємства вистачить коштів і буде можливість їх залучити.

Відзначається, що вантажна інфраструктура Борисполя формувалася в кінці 60 на початку 70 років і розраховувалася на обробку близько 40 тонн вантажів в день. Зараз, за ​​словами Рябікіна, аеропорт обробляє 110-120 тонн вантажів в день, що дуже проблематично з урахуванням існуючої інфраструктури.

Нагадаємо, що у минулому році повідомлялося, що новий вантажний термінал в аеропорту Бориспіль побудують до 2020 року.


Аеропорт Бориспіль є найбільшим в Україні із загальною займаною площею близько 1 тис. га. Має дві злітно-посадочні смуги: одну - довжиною 4 тис. м, шириною 60 м, другу - довжиною 3,5 тис. м, шириною 63 м. На його території розташовані чотири пасажирські термінали і поштово-вантажний комплекс.

Показати ще новини
Радіо НВ
X