В адміністрації порту Південний наполягають на законності тендеру на днопоглиблювальні роботи

10 листопада 2016, 13:51
Начальник адміністрації порту Південний Максим Широков спростував інформацію про офшорні корені компанії Ян де Нул Україна, яка виграла тендер на днопоглиблення в порту і описав формулу, з якої складався кінцевий бал учасників торгів

При проведенні закупівлі адміністрація порту робила все для того, щоб уникнути ризиків втрати коштів державного підприємства.

"Умови торгів були неодноразово перевірені СБУ, профільним міністерством, Держаудитслужбой. У своєму листі керівництво Держаудитслужби однозначно заявило про невідповідність вимогам законодавства пропозицій компаній Техморгидрострой-Миколаїв і Ван Оорд Україна, компанії Ван Оорд Дреджинг енд Марін Контракторс Б. В. і відповідності тендерної документації Ян де Нул Україна і Будівельний та технічний флот. 21 вересня, після акцепту пропозиції компанії Ян де Нул, Будівельний та технічний флот і Ван Оорд Україна, компанії Ван Оорд Дреджинг енд Марін Контракторс Б. В. звернулися зі скаргами в Антимонопольний комітет України. Таким чином АМКУ була припинена процедура торгів", - зазначив Широков.

Відео дня

Відповідаючи на запитання журналіста про претензії до проведення тендеру з боку народного депутата України Сергія Лещенка керівник порту підкреслив, що адміністрація гавані принципово не втручається в політичну складову конфлікту.

"Ми виробники і нас насамперед у тендерній процедурі хвилює якісне проведення робіт і їх результати у вигляді покращених характеристик акваторії та дотримання безпеки мореплавства", - сказав він.

Показати ще новини
Радіо NV
X