Єврокомісія схвалила виділення 7 млрд євро допомоги авіакомпанії Air France

4 травня 2020, 18:37
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Підтримка уряду Франції забезпечить авіакомпанії необхідну ліквідність.

Європейська комісія затвердила державну допомогу від уряду Франції в розмірі 7 млрд євро для авіакомпанії Air France, передає Reuters.

Підтримка буде здійснюватися у формі держгарантій по кредитах і кредиту субординованого акціонера компанії французьким державою.

Відео дня

Гарантійні та акціонерні позики від уряду Франції на 7 млрд євро забезпечать Air France ліквідністю, яка необхідна для протистояння наслідкам спалаху коронавируса.

Європейська комісія наголосила на важливості Air France для економіки Франції, а також роль авіакомпанії в евакуації громадян з-за кордону транспортуванні предметів медичного призначення.

Заходи були затверджені відповідно до часовими рамками державної допомоги, які Єврокомісія ухвалила 19 березня 2020 року.

Урядам Франції та Нідерландів належить близько 14% групи Air France-KLM, яка була створена в результаті злиття двох національних перевізників в 2004 році.

Нагадаємо, що уряди європейських країн готові виділити близько 20 млрд євро на порятунок авіакомпаній Air France-KLM і Lufthansa . Уряди Франції та Нідерландів, планували випустити два роздільних пакету прямих позик і гарантій для авіакомпанії.

Редактор: Люба Балашова

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Картина ділового тижня

Щотижнева розсилка головних новин бізнесу і фінансів

Розсилка відправляється по суботах

Показати ще новини
Радіо НВ
X