Уряд затвердив нову наглядову раду Укренерго

3 жовтня 2018, 13:16

Державна компанія Укренерго отримала нову наглядову раду у складі чотирьох незалежних і трьох представників від держави.

Таке рішення ухвалив уряд на засіданні в середу, 3 жовтня, написав міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко на своїй Facebook-сторінці.

У Наглядову раду увійшли екс-глава представництва ЄБРР в Україні Шевки Аджунер, екс-президент і виконавчий директор датської компанії Energinet Педер Андреасен, виконавчий директор французької Академії технологій, Франції Олів'є Апперт, що має досвід роботи в EDF, Elf Aquitaine, Total і комісії з атомної енергії, співзасновник і директор італійської DFC Economics, який має досвід роботи в операторі магістральних мереж TERNA Rete Elettrica Nazionale і Enel Луїджі де Франціски.

Відео дня

Ще три представники від держави в складі Наглядової ради - заступник держсекретаря Кабміну Сергій Кушнір, держсекретар Міністерства енергетики та вугільної промисловості Максим Немчінов і радник віце-прем'єра Олександр Поплавський.

За словами Саєнка, всі члени Наглядової ради мають успішний досвід реалізації комерційних проектів в енергетиці, досвід трансформаційних процесів, керували національними операторами електромереж, такими як Électricité de France, Enel, TERNA Rete Elettrica Nazionale, Energinet.

Також серед них є і кваліфіковані фінансисти, і енергетики з досвідом операційного і стратегічного управління енергокомпаніями, які десятки років пропрацювали в галузі.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів у середині листопада минулого року почав корпоратизацію Укренерго, змінивши форму підприємства - з державного на приватне акціонерне товариство (ПрАТ). Усі 100% акцій Укренерго як і раніше належать державі.


Укренерго здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об'єднаної енергосистеми країни. НЕК є державним підприємством, перебуває у підпорядкуванні Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Показати ще новини
Радіо NV
X