Уряд вирішив збільшити кількість членів спостережної ради Нафтогазу

29 березня 2017, 13:50
Кабінет міністрів України (КМУ) вирішив розширити кількісний склад наглядової ради (НС) НАК Нафтогаз України з 5 до 7 осіб

Відповідне рішення прийнято на засіданні в середу в Києві, передає Інтерфакс-Україна.

"Проектом постанови пропонується загальним зборам НАК Нафтогаз України, як вищого органу, прийняти рішення щодо організації діяльності СР Нафтогазу на новий термін ... Перше: погоджуємося з пропозицією щодо збільшення кількісного складу СР до 7 членів, замість 5; враховуємо результати проведеного в 2016 році аудиту 3 незалежних членів СР ... проведення конкурсного відбору 1 незалежного члена СР, визначається кандидатура представників держави до складу СР. Друге: стверджуємо положення про принцип формування СР компанії, згідно з яким здійснюється конкурсний відбір", - сказав перший віце-прем'єр-міністр Степан Кубів, представляючи проект постанови.

Відео дня

Він додав, що документ передбачає також послаблення вимоги до потенційним членам СР у частині досвіду роботи на керівних посадах (з 10 до 5 років).

Кубів нагадав, що збори акціонерів, відповідно до вимог законодавства, повинно бути проведено до 30 квітня.

Крім цього, Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні схвалив проект закону про внесення змін у закон Про ринок газу в частині поділу діяльності суб'єктів природних монополій. Деталі цього документа поки не озвучувалися.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X