Уряд обрав лідера серед основних видів економічної діяльності

2 жовтня 2017, 21:12
Будівельна галузь в 2017 році є найбільш швидко зростаючої серед усіх галузей економіки, що пов'язано зі значним збільшенням дорожнього будівництва, поліпшенням фінансового стану ряду промислових і комунальних підприємств і зростанням інвестиційної активності

Про це повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ).

"Очікується, що за підсумками 2017 високі темпи зростання в будівництві трохи сповільняться, але залишаться найвищими серед всіх видів економічної діяльності", - йдеться в повідомленні.

Відео дня

Відомство зазначило, що будівництво за вісім місяців 2017 року зросло на 25,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в тому числі в серпні - на 23,6%.

Найвищі темпи зростання були в будівництві інженерних і нежитлових будівель - 30,1%, за якими йде нежитлове будівництво - 28,1%, тоді як в будівництві житлових будинків зафіксовано зростання лише на 4,1%.

У МЕРТ вказують, що вирішальним фактором у даних темпах зростання будівництва було поліпшення фінансового стану підприємств, що дозволило збільшити роботи з модернізації та ремонту.

Крім того, на 44,5% зросли видатки бюджету на фінансування будівельних проектів, додає МЕРТ.

Серед негативних факторів міністерство виділило зростання вартості будівельних робіт та будматеріалів (на 12,1% -21,7% із серпня 2016 року по липень 2017 року) при зростанні цін на житло на первинному ринку на 4,1% (за перше півріччя 2017 року).

Раніше повідомлялося про те, що в Україні істотно зросли обсяги будівництва.

Показати ще новини
Радіо NV
X