Урагани можуть коштувати економіці США близько $290 млрд - ЗМІ

11 вересня 2017, 11:54
Урагани Харві і Ірма можуть коштувати економіці США близько $290 млрд

Про це повідомили експерти AccuWeather, передає Інтерфакс-Україна .

"Ми вважаємо, що збиток від урагану Ірма досягне $100 млрд, що відповідає близько 0,5% ВВП США, що становить $19 трлн. Ураган Харві, за нашими оцінками, виявиться найбільш витратним стихійним лихом в історії США, пов'язаний з ним збиток може досягти $190 млрд, що дорівнює 1% американського ВВП ", - відзначає глава AccuWeather Джоель Майерс.

Відео дня

Сукупний збиток від двох ураганів складе 1,5% ВВП США, "що зведе нанівець зростання економіки країни в період з середини серпня до кінця четвертого кварталу 2017 року».

Відзначається, що економічний збиток, врахований AccuWeather, включає перебої в роботі бізнесу, зростання безробіття, пошкодження об'єктів інфраструктури і житлової нерухомості, а також зростання цін на паливо.

Нагадаємо, ураган Ірма обрушився на острови Карибського басейну 7 вересня, він практично знищив острова Барбуда і Сен-Мартен. На французькій частині острова Сен-Мартен потужна стихія знищила 95% інфраструктури. На острові Барбуда зруйновано 95% інфраструктури та повністю знищено 30% об'єктів.

Показати ще новини
Радіо NV
X