Unilever запустив новий завод під Києвом

1 липня 2016, 19:42
У п'ятницю, 1 липня, міжнародна компанія Unilever відкрила чайну фабрику потужністю 2 тис. т чаю в рік в Гостомелі (Київська обл.), передає Інтерфакс-Україна

На будівництво підприємства площею в 9 тис. кв. м компанія витратила 8,3 млн євро. На заводі будуть виробляти чай марок Lipton, Brooke Bond та Бесіда.

"Власне чайне виробництво під Києвом – знаковий етап в діяльності компанії в країні. Ми зможемо значно спростити систему постачання, скоротити залежність нашого бізнесу від імпорту, а в майбутньому – посилити експортний потенціал України", – прокоментував подію генеральний директор представництва Unilever в Україні Василь Бовдилов.

Відео дня

Сировину на фабрику будуть привозити з плантацій в Кенії, Шрі-Ланці, Індії, Аргентині, Індонезії і В'єтнамі.

Нагадаємо, робота над проектом почалася з середини минулого року в рамках стратегії компанії по локалізації виробництва та розвитку гнучкої системи поставок.

Президент Петро Порошенко також прокоментував прихід компанії в Україну.

"Прихід британсько-нідерландської інвестора в Україні - хороший знак", – підкреслив Президент і зазначив, що це найбільший інвестиційний проект компанії з моменту її виходу на український ринок.

На думку голови правління компанії Unilever Пола Полмана, "дуже своєчасним є саме зараз інвестувати в Україну, як потенційно дуже привабливий і перспективний ринок, який показує економічне зростання".

Він вважає, що Unilever покаже хороший приклад і для інших компаній на глобальному рівні.


Unilever – британсько-нідерландська компанія, одна з світових лідерів на ринку продуктів харчування і товарів побутової хімії (в тому числі парфумерії). Український офіс концерну відкрили у 1998 році в Києві. Оборот Unilever в світі в 2015 році виріс на 10%, до 53,3 млрд євро.

На вітчизняному ринку Unilever представлений такими брендами харчових продуктів: чай Lipton, Brooke Bond та Бесіда, супи і основи для приготування гарячих страв Knorr; торговими марками засобів особистої гігієни та побутової хімії: косметичні засоби Dove, Radox, Чорний жемчуг, Чиста лінія, Оксамитові ручки, Сто рецептів краси та ін.; засобами по догляду за волоссям Clear, Dove , Timotei, Чиста лінія, Сто рецептів краси, дезодоранти Axe, Dove, Rexona, Чиста лінія; миючими та дезінфікуючими засобами: Cif, Domestos і Glorix, засоби по догляду за порожниною рота Лісовий Бальзам.

Показати ще новини
Радіо NV
X