Укрзалізниця розробляє проект приміського сполучення під Києвом на кілька мільярдів гривень

20 березня 2019, 14:26

Проект Укрзалізниці передбачає оновлення рухомого складу приміських поїздів по Київському вузлу і ближньому приміському сполученню

Укрзалізниця спільно з Київською міською та районними адміністраціями відпрацьовує проект по якісному оновленню приміського сполучення Київського вузла. Про це заявив глава компанії Євген Кравцов, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Відео дня

"У нас є проект на повне якісне оновлення приміського сполучення Київського вузла, як пілотного і найбільш затребуваного для цієї послуги в країні. Нам для цього необхідно співфінансування і фінансовий ресурс з боку місцевої влади. Проект, в порівнянні з бюджетами розвитку міста Києва і, зокрема, всієї області - зовсім недорогий, складе всього кілька мільярдів гривень", - заявив глава Укрзалізниці.

За його словами, цей проект передбачає повне оновлення рухомого складу приміських поїздів по Київському вузлу, який з'єднує Київське кільце і територію міста та ближнього передмістя в напрямку Ірпеня, Білої Церкви та Фастова, а також Броварів, Борисполя і Обухова.

"Ми бачимо для себе цей формат, як формат ефективного завезення і вивезення пасажирів у години пік вранці та ввечері з інтервалом в 10-15 хвилин і зі значним розширенням інфраструктури самого Києва і Київського вузла. Говорячи простою мовою, ми хотіли б зробити на базі залізничного передмістя Укрзалізниці в Києві - Київський S-Ban", - пояснив Кравцов.

Він також зазначив, що на прикладі швидкісного поїзда в Бориспільський аеропорт компанія відпрацювала безпроблемну інтеграцію великої кількості рейсів приміського сполучення в поточний графік Київського вокзалу.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця в найближчі п'ять років потребує $6 млрд додаткових інвестицій.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X