Укрзалізниця не планує підвищувати ціни на квитки

20 березня 2019, 18:01

Укрзалізниця не буде індексувати тарифи на пасажирські перевезення в 2019 році

Укрзалізниця не планує пряму індексацію тарифів на пасажирські перевезення у фінансовому плані на 2019 рік, але має намір розділити тарифні класи і провести дерегуляцію найбільш дорогого сегмента пасажирських перевезень. Про це заявив глава компанії Євген Кравцов, повідомляє УНІАН.

Відео дня

"У цьому році ми не закладали пряму індексацію тарифів на пасажирські перевезення. В цьому році у нас є ініціатива поділу класів пасажирських вагонів на перший, другий і третій. Я думаю, це станеться через кілька тижнів", - сказав він.

Кравцов зазначив, що питання про правила перевезень знаходиться на фінальній стадії в Міністерстві інфраструктури і в Міністерстві юстиції.

"Після цього нам буде надана можливість дерегулювати найбільш прибутковий сегмент перевезень - той, який не має впливу на соціально незахищені верстви населення, на тих, хто не може собі дозволити дорогі квитки", - сказав він.

Як приклад поділу на класи Кравцов привів потяг сполученням з Маріуполем.

"З 30 березня у нас буде три поїзди сполученням з Маріуполем. Цей новий поїзд буде складатися з повністю оновлених вагонів. За нашою градацією, він буде віднесений до категорії люкс. Там будуть дорожчі квитки. При цьому він буде долати маршрут швидше за всіх. Також, буде поїзд категорії стандарт, який буде слідувати близько 16 годин і буде складатися з хороших вагонів. Там буде ціна нижче. Також, буде поїзд категорії економ з часом в дорозі понад 17 годин з найменш модернізованими вагонами", - розповів він.

"Тому людина зможе вибрати, то що їй підходить", - зазначив Кравцов.

Він також повідомив, що за іншими напрямами можлива комбінація різних вагонів у складі одного поїзда.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця розробляє проект приміського сполучення під Києвом вартістю в кілька мільярдів гривень.

Показати ще новини
Радіо NV
X