В Україні підвищили тарифи на вантажні перевезення

1 квітня 2019, 09:42

Тарифи на вантажоперевезення зросли на 14,2%

З 30 березня 2019 року відбулася індексація тарифів на вантажні залізничні перевезення в межах України на 14,2%. Про це повідомив директор з економіки та фінансів Укрзалізниці Андрій Рязанцев, повідомили в прес-службі компанії.

Відео дня

Укрзалізниця також відкрила спеціальний інвестиційний рахунок, на якому будуть акумулюватися кошти від індексації тарифів. Наступним кроком має стати запровадження автоматичної індексації тарифів на вантажні залізничні перевезення.

"Найголовнішим є те, що сьогодні вже не стоїть питання про доцільність запровадження автоматичної індексації тарифів. Залишається тільки вирішити, в які терміни це буде зроблено, оскільки загальна система тарифоутворення, як обговорювалося на нараді в Державній регуляторної службі України, буде розроблена Укрзалізницею спільно з учасниками ринку та державними органами до 1 липня 2019 року і повинна усунути всі недоліки існуючої системи як то розрив у вартості перевезення вантажів, порожній пробіг, і буде доповнений необхідними елементами автоматичної індексації", - повідомив Рязанцев.

Він також додав, що зі свого боку Укрзалізниця вже запропонувала учасникам ринку регулярну індексацію, яка буде відбуватися щоквартально з фактичними змінами індексу цін виробників промислової продукції.

За його словами, Укрзалізниця також пропонує ввести інвестиційну складову тарифу.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця змінить графік двіженіятрех поїздів Інтерсіті +.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X